Velkoformátový tisk

Mezi naše hlavní služby patří digitální, velkoplošný a velkoformátový tisk, , unikátní tapety na míru a fototapety na zeď, tisk na plátno, reklamní poutače a billboardy, tvarový polep a polep vozidel. Dále vyrábíme značení a nosiče reklamního sdělení. Vše pro vnitřní i venkovní použití (outdoor & indoor).

Vzhledem k výjimečným tiskovým vlastnostem našich velkoformátovéých plotterů MIMAKI JV33-260 a GANDINNOVATION JETI 3312, Vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní reprodukce na malířské plátno. Plátno je vyráběno klasickou technologií a speciálně upraveno pro velkoformátový digitální tisk. Disponujeme více modifikacemi tohoto materiálu a v případě potřeby jsme schopni nabídnout i velmi šetrnou laminaci ve spreji, která zachová malířský efekt a přitom tisk ještě více ochrání. Tisk na plátno je vysoce reprezentativní a můžeme pro Vás tedy vyrobit malou prezentaci do kanceláře stejně jako velkoformátovou reprodukci do Vašeho stylového obývacího pokoje. Výsledný obraz Vám dle požadavků vypneme do rámu.

Při spojení s originálními materiály, které jsou dlouhodobě vyvíjeny a kalibrovány speciálně pro tyto zařízení , Vám nabízíme možnost jedinečného velkoformátového tisku. Samozřejmostí pak jsou stadnartní produkty z dnešního reklamního digitální sektoru – tisk na polymerické lité folie, okenní grafika, bannery, roll- upy, včetně všech dokončovacích prací. Rádi Vám také nabídneme široké spektrum dokončovacích prací včetně polepu vozidel.

Pro tisk UV techologií používáme plotter MIMAKI UV JFX200.

Laminujeme technologií tekuté laminace až do šíře 320 cm a řežeme na řezacím plotteru MIMAKI CG-FX.

Vyrábíme značení a nosiče reklamního sdělení. Např. reklamní poutače a billboardy, tvarový polep a polep vozidel.

Top